EXH-SF 20 Li-Ion
Ručně vedený nízkozdvižný
W42362X00067
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3518 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-ION 24V 205Ah 4,73kWh (2020) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3518 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-ION 24V 205Ah 4,73kWh (2020) |
Akční 28% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 573 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2019) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 2769 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2017) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 1795 |
| Jmenovitý zdvih | 2344 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 1740 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS345 (2021) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 2720 |
| Jmenovitý zdvih | 5016 mm |
| Volný zdvih | 513 mm |
| Stavební výška | 2165 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2020) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 17 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-ION 24V 205Ah 4,73kWh (2020) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 1386 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V4PzS560 (2018) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 815 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzB150 (2020) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 2724 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2019) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 3211 |
| Jmenovitý zdvih | 4644 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2815 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24VPzS460Ah |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 4102 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS465 (2022) |
Akční 56% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 1780 |
| Jmenovitý zdvih | 5300 mm |
| Volný zdvih | 1740 mm |
| Stavební výška | 2300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V3PzS465 (2020) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 351 |
| Jmenovitý zdvih | 3824 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2465 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzB150 (2020) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 2398 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2018) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 2458 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V/205A Li-lon |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3081 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2020) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 239 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzS200 (2022) |
| Rok výroby | 2024 |
|---|---|
| Motohodiny | 1 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) |