FXV 16 N
Ostatní
W42377X00012
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 85 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4644 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2815 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | ochranný rám |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 3211 |
| Vhodný typ baterie | 24V 4PzS 460 STILL, trog 67 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24VPzS460Ah
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
3 410,62 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.