RX 60-35 L
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516309M00495
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 663 |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1540 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620 (2018) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 663 |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1540 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620 (2018) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6216 |
| Jmenovitý zdvih | 7930 mm |
| Volný zdvih | 2670 mm |
| Stavební výška | 3210 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS690 (2020) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 5921 |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2019) |
Cena: Cena na vyžádání
Umístění: HUB STILL Praha
Akční 18% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 2878 |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-ION 48V 16,3kWh (2019) |
Akční 28% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 1571 |
| Jmenovitý zdvih | 4266 mm |
| Volný zdvih | 1395 mm |
| Stavební výška | 1915 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzS250 (2020) |