RX 70-35 T
Plynový vysokozdvižný
517309H00021
Klasifikace: Bronzová
Cena: 349 500 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | LPG |
|---|---|
| Rok výroby | 2017 |
| Nosnost | 3500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 9207 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: Boční posuv L-1200/ISO 3
Zvláštní výbava:
Financování
12 232,33 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.