RX 20-20 P
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516216H00449
Akční 2% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Cena: 389 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2017 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4765 mm |
| Volný zdvih | 1605 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 5944 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 Ah, trog 315 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2017)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V 100A (2019)
Přídavné zařízení: BP-2A-980mm-1500kg/500mm-2
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, FleetManager,GPRS online, Li-Ion Readi Option, Safety Light, Maják, Varovný signál při couvání
Financování
13 610,05 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík se repasuje.
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.