RX 60-50
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516329H00481
Akční 12% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 779 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2017 |
| Nosnost | 5000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4630 mm |
| Volný zdvih | 1438 mm |
| Stavební výška | 2350 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 2400 mm |
| Motohodiny | 6891 |
| Vhodný typ baterie | 80V 6PzS 930 STILL, Tr 236 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V6PzS930 (2018)
Přídavné zařízení: BP-3A-1310mm-5000kg-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Fleet manager, STILL Safety Light, Signál při couvání
Financování
27 212,87 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.