RX 70-30 T
Plynový vysokozdvižný
517308J00065
Akční 12% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 395 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | LPG |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 3000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1400 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 2400 mm |
| Motohodiny | 7059 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: BP-3A-1150mm-3500kg-1
Zvláštní výbava:
FleetManager, STILL Safety Light, Varovný signál při couvání
Financování
13 819,32 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.