RX 20-20 P
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516230J00021
Akční 29% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 389 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5680 mm |
| Volný zdvih | 1920 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 5067 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 STILL, 365 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2018)
Přídavné zařízení: BP-2A-980mm-2500kg/600mm-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Fleet manager, Safety Light, Maják, Varovný signál při couvání
Financování
13 610,05 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání. Repasovaný vozík
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.