FM-X 20
S výsuvným zvedacím zařízením
511904J00384
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 507 499 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 11300 mm |
| Volný zdvih | 3830 mm |
| Stavební výška | 4400 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 2991 |
| Vhodný typ baterie | 48V 6PzS 930 STILL, 326 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V6PzS930 (2018)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V 125A (2019)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe , Kamerový systém ORLACO, LED senzor výšky zdvihu, Joystick 4Plus, Předvolba výšky zdvihu Easy Target, STILL SafetyLight 4PLUS, FleetManager, GPRS
Financování
17 743,18 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.