EXV-SF 20 SLEVA
Vysokozdvižný s plošinkou
F20333F00782
Akční 32% sleva
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 168 999 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2015 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4476 mm |
| Volný zdvih | 899 mm |
| Stavební výška | 2065 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | oj |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 3687 |
| Vhodný typ baterie | 24V 3PzS 375 STILL, trog 113 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V3PzS375 (2015)
Zvláštní výbava:
Integrovaný nabíječ
Financování
6 736,14 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1 - 4 týdny od objednání.
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho co nastane dříve.
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.