RX 60 - 35
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516356J01085
Klasifikace: Bronzová
Cena: 349 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 3500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3270 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2325 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 8468 |
| Vhodný typ baterie | 80V 4PzS 620 EXIDE Classic 234 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS620 (2019)
Přídavné zařízení: pozicionér
Zvláštní výbava:
Joystick 4Plus, Still Safety Light rear, FleetManager, GPRS (online), pozicionér PFS350A1350 včetně vidlic 2200x120x50
Financování
12 214,89 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání.
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.