EXV-SF 14
Ručně vedený vysokozdvižný
F20325V00087
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 109 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 2844 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 1990 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | bez kabiny |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 2955 |
| Vhodný typ baterie | 24V 3PzS 375 Exide, 63 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V3PzS375 (2020)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
4 360,78 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.