RX 50-16
El. vysokozdvižný (tříkolový)
515066L00037
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 255 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2022 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4620 mm |
| Volný zdvih | 936 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 1107 |
| Vhodný typ baterie | 24V 8PzS 920 STILL, trog 108 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V (2022)
Přídavné zařízení: BP-2A-980mm-2500kg/600mm-1
Zvláštní výbava:
Financování
8 936,26 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.