RX 20-20 PL
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516231Y00666
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 434 569 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5680 mm |
| Volný zdvih | 1920 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Stožár | Triplex |
| Kabina | Kabina s topením |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE nešpinící |
| Ovládání | Minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1250 mm |
| Motohodiny | 8924 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V6PzS750 (2019)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48/125
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
15 199,45 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání. Repasovaný vozík.
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.