RX 60-30
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516305L00316
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 520 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2022 |
| Nosnost | 3000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 7709 |
| Vhodný typ baterie | 80V 4PzS 560 STILL, trog 234 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS560 (2022)
Přídavné zařízení: BP/RV/IV1150/6VID-3A-1560mm-3500kg-4
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
18 179,20 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.