RX 20-20 L
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516225L00354
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 545 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2022 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5080 mm |
| Volný zdvih | 1720 mm |
| Stavební výška | 2260 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 4815 |
| Vhodný typ baterie | 48V 6PzS 690 STILL, trog 366 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V6PzS690 (2022)
Přídavné zařízení: BP/RV/IV1200/4VID-2A-1010mm-2500kg-4
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
19 051,18 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.