RX 60-30
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516305L00102
Klasifikace: Bronzová
Cena: 975 659 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2022 |
| Nosnost | 3000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5390 mm |
| Volný zdvih | 1690 mm |
| Stavební výška | 2475 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1350 mm |
| Motohodiny | 301 |
| Vhodný typ baterie | 80V 4PzS 620 STILL, trog 234 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS620
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 80/100
Přídavné zařízení: BP-3A-1150mm-3000kg-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
34 072,15 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání. Repasovaný vozík.
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.