RX 20-20 P Li-ION
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516230L00021
Klasifikace: Bronzová
Cena: 999 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2022 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1621 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 2429 |
| Vhodný typ baterie | 48V Li-Ion 26,1 kWh STILL, 365 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie Li-ION 48V 26,1kWh
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V Li-ION (2022)
Přídavné zařízení: čelisty na balíky s BP
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
34 886,26 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.