RX 60-30 L
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516305L00317
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 440 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2022 |
| Nosnost | 3000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 6337 |
| Vhodný typ baterie | 80V 4PzS 560 STILL, trog 234 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS560 (2022)
Přídavné zařízení: Trojité paletovací vidlice
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
15 388,88 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.