RX 70-35
Dieselový vysokozdvižný
517399L00112
Akční 10% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Cena: 889 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | diesel |
|---|---|
| Rok výroby | 2022 |
| Nosnost | 3500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 248 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: RV/BP-3A-1200mm-3600kg-2
Zvláštní výbava:
FleetManager, Panoramatické zrcátko, STILL Safety Light, Curve Speed Control, Displej: STILL EasyControl
Financování
31 049,56 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí.
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho co nastane dříve.
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.