RX 20-20 L Li-Ion
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516225M00130
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 315 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2023 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4030 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1910 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 5855 |
| Vhodný typ baterie | 48V Li-Ion 16,3kWh, trog 366 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie Li-Ion 48V/17,2 kWh (2023)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V Li-Ion (2023)
Přídavné zařízení: BP/RV-2A-1040mm-2000kg/600mm-2
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
11 029,00 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.