RX 70-20/600
Dieselový vysokozdvižný
517394M00007
Klasifikace: Bronzová
Cena: 399 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | diesel |
|---|---|
| Rok výroby | 2023 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3270 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2325 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 2000 mm |
| Motohodiny | 8349 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: BP/RV-2A-980mm-2500kg/600mm-2
Zvláštní výbava:
včetně vhodného nabíječe
Financování
13 958,84 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.