RXE 15
El. vysokozdvižný (tříkolový)
515515M00033
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 508 199 Kč
Poptávka na tento stroj| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Nosnost | 1500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5210 mm |
| Volný zdvih | 1706 mm |
| Stavební výška | 2250 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 157 |
| Vhodný typ baterie | 24V 8PzS 1000 STILL, trog 108 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V8PzS1000 (2023)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 24V 170A (2023)
Přídavné zařízení: BP-2A-980mm-2000kg/600mm-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Vnitřní válečková dráha, Panoramatické zrcátko, Kontrola pásu sedadla, Sluneční clona, STILL Easy Control, Bezpečné opuštění, Safety Light PLUS, Curve Speed Control
Financování
17 767,60 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.