RX 20-16
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516221M00695
Akční 30% sleva
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 280 900 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2023 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 4285 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 EXIDE Classic, trog 315 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2023)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
9 839,63 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání.Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.