RX 70-25
Dieselový vysokozdvižný
517395M00021
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 999 500 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | diesel |
|---|---|
| Rok výroby | 2023 |
| Nosnost | 2500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5390 mm |
| Volný zdvih | 2475 mm |
| Stavební výška | 2475 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 288 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: BP-2A-1150mm-2500Kg/600mm-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Teplovodní topení, Panoramatické zrcátko, STILL EasyControl, Safety Light PLUS, Zobrazení rychlosti na displeji, FleetManager,Curve Speed Control
Financování
34 903,70 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.