RX 60-50
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516336L00527
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 850 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2023 |
| Nosnost | 5000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5080 mm |
| Volný zdvih | 1590 mm |
| Stavební výška | 2500 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 2446 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V6PzS930 (2022)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
29 689,28 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.