RX 70-30 T
Plynový vysokozdvižný
517308J00074
Klasifikace: Bez repase
Cena: 249 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | LPG |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 3000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3170 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 7729 |
Příslušenství:
Zvláštní výbava:
Financování
9 903,39 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.