RX 70-20/600 T
Plynový vysokozdvižný
517400X00004
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 359 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | LPG |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 2990 mm |
| Volný zdvih | 1500 mm |
| Stavební výška | 2125 mm |
| Stožár | NIHO |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 669 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: BP/RV/IV1200-2A-980mm-2500kg/500mm-2-M
Zvláštní výbava:
Financování
12 563,68 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.