RX 70-16 T
Plynový vysokozdvižný
517314H00246
Akční 2% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 389 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | LPG |
|---|---|
| Rok výroby | 2017 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1336 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 6399 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: BP-2A-980mm-?-1-M
Zvláštní výbava:
Panoramatické zrcátko, Joystick 4Plus, Maják, Varovný signál při couvání, Nosič vidlic Kaup 980mm
Financování
13 610,05 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání. Repasovaný vozík
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.