RX 60-60
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516341V00008
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 980 108 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 6000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3850 mm |
| Volný zdvih | 110 mm |
| Stavební výška | 2860 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1800 mm |
| Motohodiny | 4211 |
| Vhodný typ baterie | 80V 8 PzS 1240 Exide, trog 238 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V8PzS1240 (2018)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 80V 170A (2019)
Přídavné zařízení: BP/RV-4A-1460mm-6000kg/600mm-2
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
34 227,32 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.