RX 60-60
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516341V00019
Klasifikace: Bronzová
Cena: 1 171 949 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 6000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3550 mm |
| Volný zdvih | 110 mm |
| Stavební výška | 2710 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | kabina |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Motohodiny | 982 |
| Vhodný typ baterie | 80V 8 PzS 1240 STILL, trog 238 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V8PzS1240 (2019)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 80V 170A (2019)
Přídavné zařízení: 60R-FPS-225
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
40 918,55 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.