RX 60-45
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516334Y00083
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 795 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Nosnost | 4500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5080 mm |
| Stavební výška | 2500 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1800 mm |
| Vhodný typ baterie | 80V 6PzS 930 STILL, trog 236 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V6PzS930 (2021)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
27 770,94 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.