RX 60-35
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516356J00308
Klasifikace: Stříbrná
Cena: 640 430 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 3500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1500 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | finger tip |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 5847 |
| Vhodný typ baterie | 80V 5PzS 700 EXIDE Classic 235 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V5PzS775 (2021)
Přídavné zařízení: BP-O360-R-3A-980mm-3500kg-2
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, FleetManager
Financování
22 379,68 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí.
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho co nastane dříve.
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.