RX 60-35
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516356J01127
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 375 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 3500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3270 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2325 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1600 mm |
| Motohodiny | 2940 |
| Vhodný typ baterie | 80V 5PzS 775 STILL, trog 235 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V5PzS775 (2018)
Zvláštní výbava:
Integrovaný boční posuv, včetně vhodného nabíječe
Financování
13 121,74 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.