RX 60-30
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516305Y00743
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 440 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Nosnost | 3000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3170 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 6264 |
| Vhodný typ baterie | 80V 4PzS 620 STILL, 234 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS620Ah (2021)
Přídavné zařízení: BP-RV-3A-1015mm-3500kg-M
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
15 388,88 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání.
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.