RX 60-25
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516345G01333
Akční 20% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 399 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2016 |
| Nosnost | 2500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 6040 mm |
| Volný zdvih | 1950 mm |
| Stavební výška | 2725 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Motohodiny | 4627 |
| Vhodný typ baterie | 80V 4PzS 620 EXIDE Classic, trog 234 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS620 (2017
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 80V 90A (2016)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Integrovaný boční posuv
Financování
13 958,84 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.