RX 60-25
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516301Y00052
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 375 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Nosnost | 2500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3690 mm |
| Volný zdvih | 1410 mm |
| Stavební výška | 2475 mm |
| Stožár | NIHO |
| Kabina | kabina |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 3515 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS620 (2021), Baterie 80V4PzS620 (2021)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 80V 100A (2021)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
13 121,74 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.