RX 60-25
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516345J01151
Klasifikace: Stříbrná
Cena: 498 500 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 2500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5190 mm |
| Volný zdvih | 1750 mm |
| Stavební výška | 2375 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 3069 |
| Vhodný typ baterie | 80V 4PzS 620 STILL, trog 234 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS620 (2018)
Přídavné zařízení: BP-2A-1190mm-2500kg/600mm-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
17 429,30 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání.
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.