RX 60-50
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516329X00104
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 780 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 5000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4630 mm |
| Volný zdvih | 1438 mm |
| Stavební výška | 2350 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Motohodiny | 4474 |
| Vhodný typ baterie | 80V 6PzS 930 STILL, trog 236 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V6PzS930 (2020)
Přídavné zařízení: BP/RV/IV1800-3A-1175mm-500kg-2
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Panoramatické zrcátko, Elektrické topení, Safety Light a signál, FleetManager
Financování
27 247,75 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.