RX 50-13
El. vysokozdvižný (tříkolový)
515063Y00057
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 165 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Nosnost | 1300 kg |
| Jmenovitý zdvih | 2975 mm |
| Volný zdvih | 1405 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Stožár | NIHO |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 685 |
| Vhodný typ baterie | 24V 7PzS 805 STILL, trog 107 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V7PzS805 (2021)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
6 577,82 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.