RX 50-10
El. vysokozdvižný (tříkolový)
515061V00134
Akční 12% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 289 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 1000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5220 mm |
| Volný zdvih | 1705 mm |
| Stavební výška | 2260 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 5438 |
| Vhodný typ baterie | 24V 5PzS 625 Hawker, trog 105 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V5PzS625 (2019)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 24V 125A (2018)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
10 122,15 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání. Repasovaný vozík
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.