RX 20-20 PL
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516231V00435
Akční 30% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 345 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3150 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1600 mm |
| Motohodiny | 5122 |
| Vhodný typ baterie | 48V 6PzS 750 Exide, trog 366 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V6PzS750 - 85% (2019)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
12 075,37 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání. Repasovaný vozík
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.