RX 20-20 P Li-Ion
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516230J01727
Akční -6% sleva
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 475 900 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2018 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5680 mm |
| Volný zdvih | 1920 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 5045 |
| Vhodný typ baterie | 48V Li-Ion 13,1kWh STILL |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie Li-Ion 48V (2018)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V 185A 9kW Li-ION (2018)
Přídavné zařízení: BP/RV-2A-1115mm-2500kg-2
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Výměna baterie: základová deska, Zpětné zrcátko: vnitřní-nerozbitné, Kontrola pásu sedadla, Maják na střese, STILL Safety Light, Varovný signál při couvání, Curve Speed Control, POZICIONÉR VIDLIC BOLZONI
Financování
16 641,04 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání. Repasovaný vozík
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.