RX 20-20 P Li-Ion
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516230V02081
Akční 18% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 363 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Stožár | Triplex |
| Kabina | ochrana proti počasí I. |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 2878 |
| Vhodný typ baterie | 48V Li-Ion 16,3 kWh STILL |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie Li-ION 48V 16,3kWh (2019)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ Li-Ion 48V 375A (2019)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
12 703,20 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání. Repasovaný vozík
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.