RX 20-20 P
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516230Y01283
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 565 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1400 mm |
| Motohodiny | 1297 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 STILL, trog 365 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2021)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
19 748,76 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.