RX 20-20 P Li-Ion
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516230X00150
Akční -9% sleva
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 429 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 6130 mm |
| Volný zdvih | 2070 mm |
| Stavební výška | 2610 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 5409 |
| Vhodný typ baterie | 48V Li-Ion 26,1 kWh |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie Li-Ion 48V 26,1kWh (2020)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ Li-Ion 48V 375A (2020)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
15 005,21 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.