RX 20-20 P
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516230V02669
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 399 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4480 mm |
| Volný zdvih | 1520 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 1139 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 STILL, trog 365 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2019)
Přídavné zařízení: BP-2A-980mm-2000kg/600mm-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
13 958,84 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.