RX 20-18 SLEVA
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516223V01172
Akční 27% sleva
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 269 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 1800 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3280 mm |
| Volný zdvih | 1520 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Stožár | NIHO |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 2216 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 EXIDE Classic 315 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2019)
Přídavné zařízení: BP/RV/CBT-2A-1050mm-1200kg/500mm-2
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Výměna baterie: základová deska, Panoramatické zrcátko, Joystick 4Plus, Kontrola pásu sedadla, Aktivace ASW přes spínač, FleetManager, Curve Speed Control
Financování
9 424,57 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.