RX 20-16 P
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516226V01167
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 385 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 3918 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 Hawker, trog 365 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2019)
Přídavné zařízení: BP/RV-2A-1030mm-2500kg-2
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Elektrické topení, Panoramatické zrcátko, Joystick 4Plus, Kontrola pásu sedadla, Safety Light vpředu + vzadu, Mechanická parkovací brzda
Financování
13 470,53 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.