RX 20-16 P
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516226V00805
Akční 7% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 449 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3180 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 3782 |
| Vhodný typ baterie | 48V 625Ah Speciální baterie, trog 315 |
Příslušenství:
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
15 702,79 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.